Adelina Tahiri bëhet nënë, vjen në jetë Jon

Adelina-Tahiri-2

Adelina Tahiri është bërë nënë. Ajo solli në jetë djalin e saj me emrin Jon. Lajmin e bëri të ditur vetë këngëtarja përmes Instagramit, ku ndau fotografinë e parë me djalin e saj duke ia treguar vetëm dorën. Ditë më parë, Prive ishte në ‘Baby Shower’ të organizuar nga ajo dhe burri i saj në Maqedoni, shkruan Prive.