Adelina Ismaili pa filtra, duart e tradhtojnë këngëtaren

Adelina-Ismaili-2

Këngëtarja ikonë e muzikës kosovare Adelina Ismaili i është rikthyer jetës aktive pas lindjes së djalit. Aktorja e re e serialit “ O sa mirë” shfaqet në shoqërinë e shumë miqve, të cilët postojnë shpesh foto me të. Në foton që shihni Adelina duket pa filtra, dhe më shumë se gjithçka e teadhtojnë duart që i duken pak të rrudhura. Këngëtarja 38 vjeçare jeton një martesë të lumtur në Zvicër.