Adelina Ismaili nënë e re, tërheq vëmendjen me gjoksin

Adelina-Ismaili-2

Adelina Ismaili iu kthye skenës së Festivalit të RTSH-së, për herë të parë pasi solli në jetë djalin nga bashkëjetesa me Valin. Me look të ndryshuar këngëtarja ikonë nga Kosova e viteve ’90-të dukej shumë në formë. Artistja ka ndarë me miqtë foto nga festimi i ndërrimit të viteve. “My beautiful 2018” ishte diçitura që Adelina i vendosi fotos ku pozon me dy motrave, Emës dhe Zanfinës. Ajo bën përshtypje me gjoksin, edhe pse është një nënë e re. Duket se ekspozimi i dekoldesë ka qenë synimi i Adelinës për këto festa, pasi dhe urimin në rrjetet sociale ua bëri miqve me një foto topless.