A po ndahet Burak Ozcivit nga gruaja?

Aktori i njohur turk Burak Ozçivit ka qenë në vëmendje të mediave kohët e fundit jo vetëm për serialin “Osmani”, me të cilin ka nisur xhirimet e sezonit të ri, por edhe për jetën private.

Në mediat turke është përfolur se mes Burakut dhe bashkëshortes së tij Fahriye ka pasur një krizë në martesë dhe çifti po shkonin drejt ndarjes.

View this post on Instagram

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit) on

Mirëpo duket se këto janë vetëm thashetheme. Burak dhe Fahriye janë shumë të lumtur me njëri-tjetrin.

Ka qenë Burak ai i cili ka reaguar përmes një postimi në Instagram një video ku shfaqet me Fahriyen dhe djalin e tyre Karan teksa argëtohen në oborrin e shtëpisë.

View this post on Instagram

Bizim evin halleri❤️

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit) on

Familja shfaqen të qeshur dhe krah videos Burak shkruan: “Kjo është gjendja në shtëpinë tonë”, duke treguar kështu se martesa e tyre po shkon më së miri.