A ka një mashkull në jetën e Bebe Rexhës? Këngëtarja: Nuk bie lehtë në dashuri

Bebe Rexha është izoluar në shtëpi për shkak të koronavirusit ndërsa projektet e saj muzikor janë anuluar.

Këngëtarja ka vendosur që të kalojë kohën duke u zbavitur në internet ku ka zbuluar detaje rreth saj.

Së fundmi publikoi një pyetsor ku kthente përgjigje mbi veten e saj.

Në një prej tyre u pyet nëse bie shpejt në dashuri.

Dhe këngëtarja u përgjigj që “jo”.

Bebe ka deklaruar se prej disa vitesh nuk ka një mashkull në jetën e saj, ndoshta kjo e vërteton më së miri përgjigjen e këngëtares.

/Panoramaplus.al