A është kjo veshja më interesante që u shfaq aktorja Julia Fox?

Julia Fox doli në rrugët e New York-ut të hënën mbrëma me një tjetër veshje mahnitëse.

E veshur me një bluzë nga Alejandre me një prerje të madhe në qendër, aktorja e “Uncut Gems” shkëlqeu teksa shkonte për darkë në hotelin Mercer.

Ajo hoqi ngjyrën e saj të zezë për veshje me ngjyrë hiri të errët, duke kombinuar këmishën e guximshme me mëngë të gjata me pantallonat e markës me veshje të ulët.

Pantallonat në stilin e kapakëve shfaqnin atë që i ngjan “brekëve të dyfishta” të Alejandre (65 dollarë), por pjesa e poshtme me bikini, e zbukuruar me shkopinj argjendi, është ngjitur në të vërtetë me pantallonat dhe përmban një shtesë me rripa si tanga në pjesën e sipërme.

Me prerje të gjera në anë, pantallonat hiri të gjera zbuluan pjesën e sipërme të presë së Fox-it në pjesën e pasme me detaje të kryqëzuara me rripa.

Ish-i i Kanye West e di gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen me veshjet e saj në rrugë.

/Telegrafi/