A do pranonte Arbana të prezantonte festivalin e ‘RTSH-së’? Moderatorja i surprizon të gjithë me këtë përgjigje

Arbana Osmani është treguar mjaft transaprente duke ju përgjigjur shumicës së pyetjeve nga ndjekësit e saj lidhur me sezonin e ri të programit ‘Dua të të bëj të lumtur’. Një prej fansave e ka pyetur moderatoren lidhur dhe me projekte të tjera, duke i shkruar: “Arbana nëse do ta propozonin festivalin e këngës në ‘Tvsh’, do ta pranoje?”.

“Ma kanë ofruar dy herë, 2014-2018 dhe për arsye të ndryshme nga njëra-tjetra nuk kam pranuar. Nuk di të them se çfarë mund të ndodhë në të ardhmen, por në të dyja rastet e mëparshme e kam vlerësuar edhe pse nuk kam mundur të jem në atë rol”, ka shkruar Osmani krah fotos së saj në ‘Instastory’.

Arbana-2

Arbana ka vijuar t’i përgjigjet edhe shumë pyetjeve të tjera që fansat e saj i kanë drejtuar në ‘Instagram’, duke u treguar mjaft transparente me ta./revistawho.com