8-muaj pasi u bë baba, aktori i famshëm turk ndahet nga bashkëshortja

Kanë mjaftuar vetëm 15 minuta që aktori i famshëm turk, Ozcan Deniz dhe bashkëshortja e tij, Feyza Aktan, t’i jepnin fund martesës së tyre 1-vjeçare.

Ozcan-Deniz-1

Mediat turke shkruajnë se çifti i njohur ka nënshkruar dokumentet e divorcit në një gjykatë në Stamboll dhe ky proces ka zgjatur rreth çerek ore.

Ozcan-Deniz-3

Gjithashtu Deniz dhe Aktan kanë arritur në një marrëveshje për kujdestarinë e djalit të tyre 8-muajsh. Ata kanë nënshtruar edhe një protokoll se nuk do të flasin në media rreth ndarjes së tyre.

Ozcan-Deniz-4

Sipas mediave vendase, Ozcan dhe Feyza janë ndarë me marrëveshje dhe pa hatërmbetje. Kujtojmë se aktori i njohur u martua me Aktan, me të cilën ka një diferencë moshe prej 20-vitesh, në mars të vitit 2018.