8 Marsi si nënë, Zaimina Vasjari uron me portretin e plotë të bebit

Zaimina Vasjari provoi gëzimin e të bërit nënë për herë të parë, pasi më 29 janar, erdhi në jetë vogëlushja e saj Khloe. Ajo postuar një foto të Khloe-s në ditën e sja të parë të jetës. “Shiko botën dhe buzëqesh sepse pa ty, jeta do të ishte e pamundur! Gëzuar ditën e gruas! Po ndaj me ju ditën e parë të jetës së vogëlushes Khloe.”, shkruante Zaimina poshtë fotos, ku bebja shihet pranë gjirit të nënës vetëm pak pas lindjes.