61-vjeçarja Sharon Stone del topless

Ishte pikërisht filmi që e ngriti si një yll të mirëfilltë të “Hollywood”-it. E pikërisht 27 vite më vonë, Sharon Stone, ka rikrijuar pozën e famshme të “Basic Instinct” të vitit 1992, ndërsa pozoi “topless” për “Vogue Portugal”.

Sharon-Stone-4

 

Aktorja amerikane duket shumë seksi në fotot bardh e zi ndërsa vë në pah gjoksin e saj ulur në një divan.

Sharon-Stone-3

“Basic Instict” u bë një nga filmat më të komentuar në vitin 1992 për shkak të paraqitjes së saj seksi. “Të dua ‘Vogue Portugal’, çfarë shije të madhe, stil dhe talent të mrekullueshëm që unë kam kënaqësinë që të punoj me të.

Sharon-Stone-2

Faleminderit! Sharon Stone”, shkruan 61-vjeçarja teksa ka postuar disa fotografi në profilin e saj në “Instagram”./Panorama Plus