50 fotot që tregojnë se mbesa e Grace Kelly e ka në gjak modën!

Charlotte Casiraghi ka trashëguar stilin e rafinuar të mamasë së saj, Princeshës Caroline të Hanoverit dhe gjyshes së saj, Grace Kelly.

Që nga debutimi i saj në Monaco’s Rose Ball në 2006, Charlotte ka krijuar marrëdhënie të ngushta me shtëpitë më të famshme të modës në botë.

Ambasadorja e Gucci qëndron gjithmonë në radhën e parë të shfaqjeve të Alessandro Michele dhe është fanse e Saint Laurent të Anthony Vaccarellos.

Ajo zgjodhi një fustan të Giambattista Valli për dasmën e saj në vitin 2019 dhe vesh shpesh Chanel. Më poshtë ju sjellim 50 veshje të Charlotte-s që janë për t’u mbajtur mend.