5 vjet martesë me Kanye West, Kim Kardashian zbulon prapaskenat nga dasma

Kim Kardashian ka ditur gjithmonë si t’i bëjë sytë e të gjithë ndjekësve të saj të kthehen nga ajo.

Kim-2

Së fundmi miliarderja dhe partneri i saj, Kanye West, kanë udhëtuar drejt Italisë së bashku me familjarët dhe miqtë e tyre më të ngushtë për të festuar 5-vjetorin e martesës ditën e sotme.

Kim-3

Kim ka publikuar në llogarinë e saj në rrjetet sociale disa nga momentet e përgatitjeve të dasmës në muajin maj të vitit 2014.

Kim-4

“Një pjesë e vogël pas skene nga dasma jonë 5 vite më parë”,- ka shkruar 38-vjeçarja në postimin e saj së bashku me fotot, shkruan Who.

Kim-5

Menjëherë në adresën e saj kanë mbërritur komente nga më të ndryshmet nga të gjithë fansat, të cilët kanë komentuar çdo moment të dyshes gjatë ceremonisë.

Kim-7

Kim-6

Kim-8