48-vjeçarja ngre temperaturat, lakuriq për kalendarin 2019

Gina-Stewart-2

Një grua 48-vjeçare nuk i ka lënë vend imagjinatës me fotografitë që ka realizuar për kalendarin e vitit 2019. Ajo është Gina Stewart nga Australia, e cila këtë vit u bë kryefjalë e mediave të huaja duke qenë se mori pjesë në një konkurs “Maxim’s Finest”, ku garonin 18-vjeçaret. “Pothuajse lakuriq” është tema e kalendarit, ku në fotot e publikuara në profilin e saj në “Instagram” shfaqet vetëm me reçipeta të kuqe dhe kapuçin e Babagjyshit.

Gina-Stewart-4

Ndërkohë në një foto tjetër, nëna e katër fëmijëve shfaqet duke mbuluar gjoksin me duar. 48-vjeçarja ka premtuar se kalendari i saj do të ketë “12 muaj të shkëlqyer dhe magjepsës”./Panorama Plus

Gina-Stewart-3