22 vjetori i ëmbël i Sara Hoxhës, trashëgimtarja e “Top Channel” feston ditëlindjen si mama

Trashëgimtarja e “Top Channel”, Sara Hoxha ka ndarë me miqtë dhe ndjekësit në Instagram momente të ëmbla nga 22 vjetori. Sara feston ditëlindjen si mama, ndërkohë që mban në prehër djalin London Noor, nga bashkëjetesa me moderatorin e famshëm të “TCH”, Ledion Liço. Sara ka marrë shumë urime në këtë ditë speciale sidomos nga vajzat, të cilat i shprehin adhurimin që duket kaq bukur si nënë me djalin e saj.