2019-ta vit tek, por ja dasmat VIP që pritet të ndodhin

Viti që sapo lamë pas ishte i mbushur me dasma dhe lindje fëmijësh. Të shumtë ishin çiftet që celebruan dashuritë e tyre dhe e bënë 2018 një vit për të mos u harruar. Por edhe në 2019 na presin surpriza të shumta. Disa çifte janë në prag të martesës dhe me siguri dasmat e mëdha do i mbajnë gjatë këtij viti, sipas Who. Në parashikimet e këtij viti tek, pritet të celebrobrohen: Sophie Turner dhe Joe Jonas Lady Gaga dhe Christian Carino, Travis Scott dhe Kylie Jenner, Miles Teller dhe Keleigh Sperry, Jared Haibon dhe Ashley Laconetti, Idris Elba and Sabrina Dhoëre, Karl Glusman and Zoë Kravitz.

Wedding-2 Wedding-3 Wedding-4 Wedding-5 Wedding-6 Wedding-7 Wedding-8