2-vjetori i Ajkës, publikohen pamjet nga festa gjigande

Ditën e sotme, Xhensila dhe Besi i emocionuan të gjithë me dedikimet për vogëlushen e tyre, Ajka, e cila sot feston 2-vjetorin e lindjes.

Gjithashtu, mami Xhensila dhe babi Besi janë kujdesur të organizojnë për vogëlushen një festë për ditëlindjen e saj dhe duket se kanë menduar çdo detaj. X

hensila dhe Ajka janë veshur njësoj me rozë dhe ambienti është shndërruar ashtu siç vogëlushja e meriton.

Duket se dy artistët kanë menduar t’i dhurojnë Ajkës edhe një qenush mjaft të bukur.

Festa është organizuar në shtëpinë e tyre në gjirin e Lalëzit, pranë njerëzve më të afërt.