18 vjetori luksoz i Alesia Bamit; Graciano Tagani ishte Princi i Kaltër?

Velina e “Fiks Fare”, Alesia Bami tërhoqi vëmendjen me festën luksoze të ditëlindjes, në të gjitha detajet e darkës. Story.al ju sjell fotot e papublikuara nga festa, të shkrepura nga fotografi Sonny. K Elson, menaxheri që bëri të mundur futjen e Alesias në tregun modës dhe televizionit. Duke parë tortën, Alesia e ka shijuar 18 vjetorin si një hirushe në pritje të Princit të Kaltër. A mos ndoshta rolin e princit e ka luajtur balerini Graciano Tagani?