+16/ Erdhi vera?! Jem sapo e solli me këto foto që nuk lënë vend për imagjinatë

Duket se rrjetet sociale, kryesisht Instagrami, është kthyer në një “dritare” vlerësimi dhe miratimi për pamjen e jashtme dhe format trupore të shumë femrave.

Edhe modelja australiane Jem Wolfie, ka dashur që të pyes fansat e saj në Instagram, sesa në formë duket.

26-vjeçarja, e cila ka plot 2,5 milionë ndjekës, ka postuar disa foto me bikini, në të cilat tregon se kjo verë e ka gjetur në super formë dhe me linja tejet joshëse…