10 të veshurat më bukur në “Bafta TV Awards 2021” dhe një detaj i përbashkët

U mbajt mbrëmjen e djeshme “Bafta TV Awards 2021” dhe siç pritej një vëmendje të madhe morën edhe veshjet në tapetin e kuq. Revista Vogue ka përzgjedhur 10 të veshurat më bukur dhe në listë dominojnë veshjet në ngjyrë të zezë.

Michaela Coel

Golda Rosheuvel

Jodie Comer

Nicola Coughlan

Letitia Wright

Lydia West

Sophie Okonedo

Cush Jumbo

Zawe Ashton

Helena Bonham Carter