Showbiz

U prishën nga një telefonatë, vëllezërit Prifti pajtohen me Aurela Gaçen pas sherrit për biznes

model http://tec-nok.com/55273-lithium-metal-price.html Vëllezërit Prifti janë pajtuar sërish me këngëtaren Aurela Gacce, pas një plasaritje që pati marrëdhënia e tyre. Në një foto të publikuar në rrjetet sociale nga Stefi Prifti, bëhet me dije se të tre tashmë janë ribashkuar për të përformuar bashkë në një nga clubet e kryeqytetit.

benadryl cost minimizeKaubojsat dhe zonja,”– shkruan Stefi krahas fotos ku të tre janë mjaft të buzëqeshur.

zera food recycler buy online restore Mesa duket sherri që krisi marrëdhënien e tyre pas një telefonate ka mbaruar dhe këngëtarët janë sërish miq të ngushtë.

https://paulalobo.com/77461-ferrous-scrap-prices.html reconcile Aurela-2

minocycline price model Ishte Stefi Prifti ai që i fuar në “Ftesë në 5” tregoi se me Aurelën ishin ‘prishur’ opasi vetë këngëtari kishte dëgjuar një telefonatë me viva-voce që Aurela po bënte me ortakun tjetër të tyrin, gjë që s’duhej të kishte ndodhur.

best place to order clomid onlineIshte një telefonatë me viva-voce e Aurela Gaçes me ortakun tjetër ajo që krizi marrëdheniet. Isha unë ai që foli me Aurelën dhe secili ndoqi rrugën e tij,”– tha këngëtari.

order gabapentin overnight Por më pas shtoi se ribashkimi mund të ndodhë, gjë e cila sicc duket ka marrë tashmë drejtim.

(f.m/dosja.al)