Lajm!

Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë, zbulon emrin e vogëlushit të tij

Taulant

how to order prednisone online where can i buy nolvadex online Bashkëshortja e futbollistit të njohur, Taulant Xhaka, Arbnora ka sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë.

cytotec costo Në jetë ka ardhur një vogëlush, të cilin çifti e ka pagëzuar me emrin Klevis.

Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë futbollisti nëpërmjet një postimi në Instagram ku zbulon edhe foton e shkrepur në maternitet.

https://www.instagram.com/p/B-KbwPkg0yE/?utm_source=ig_embed

“Mirë se erdhe engjëlli im i vogël. Mami dhe babi të duan në pafundësi”, shkruan futbollisti në foton e ëmbël.

Kujtojmë se Taulanti dhe Arbnora u celebruan në janar, 7 muaj pas propozimit romantik.