Showbiz

‘S’kam pasur ndonjëherë dashnor, okej?’ Nxehet situata mes Alesia Bamit dhe Robert Berishës (VIDEO)

Rob

Robert Berisha ka qënë i ftuari i kësaj jave në “E diell”, ku edhe ka dhënë llogari lidhur me deklaratën e tij për lidhjet jashtëmartesore. Teksa fliste me moderatorët e pranishëm, Roberti ka shkëmbyer kunja me modelen Alesia Bami.

Kjo e fundit për një moment e ka humbur qetësinë dhe ka sqaruar se ajo nuk ka pasur kurrë dashnor por të dashur, duke i tërhequr vëmendjen Robertit që të përdori termin e duhur.

More hints Pjesë nga debati:

order clomid online with mastercard Alesia Bami: E lëmë pak pjesën e tradhëtisë së është shumë i gjatë dhe më duket se nuk do të mbarojë kurrë.

A je tradhtuar ndonjëherë ti? A të ka tradhtuar dashnori?

risperdal uk Alesia Bami: Nuk je ti për të më bërë mua pyetje dhe nuk e quan dot dashnor se s’kam pasur dashnor, por të dashur. Okej? Alesia: S’jemi Kosovë këtu, jemi në Shqipëri (duke iu referuar faktit që në Kosovë fjala dashnor përdoret për të dashurin, ndërsa shfalerk për “dashnoren”)

Alesia Bami: Unë nuk kam

Roberti: S’ke a?

Alesia Bami: Jo

Roberti: Më duket se të kam parë diku…

Alesia Bami: Mbase jemi parë në ambiente pune.

Shiko në minutën e 18:

VIDEO: