Lajm!

Silvio Berlusconi mysafir i Philipp Plein, stilisti zbulon detaje nga bashkëpunimi i papritur!

can i buy clomid in abu dhabi Ish-kryeministri i Italisëm Silvio Berlusconi ka qenë këto ditë në Lugano, në selinë qendrore të stilistit me famë botërore Philipp Plein në Cassarate. Në këtë takim u prezantua partneriteti i ri me AC Monza, me pronar Berluskonin, dhe president vëllain i tij Paolo.

legit sites to buy clomid Berlusconi-2

eli zero price Stilisti gjerman do të krijojë bluza dhe aksesorë për kompaninë me bazë në Brianza, që luan në serinë C. Takimi Berlusconi-Plein ka pasur një jehonë të madhe kryesisht në mediat italiane, të cilat e kanë konsideruar Berlusconin partnerin e ri në fushën e modës për Plein. Ndërsa vetë Plein ka postuar në Instagramin e tij momente nga takimi special, duke e shoqëruar me fjalët: “Gjithçka nis me një ëndërr!Silvio Berlusconi dhe Philipp Plein do të punojnë bashkë për të bërë ëndrrat realitet. Prisni të papriturën!” Përveç Silvio dhe Paolo Berlusconit, CEO i Adriano Galliani ishte gjithashtu i pranishëm në takimin e ndjekur nga shumë gazetarë.