Lajm!

Përkeqësohet gjendja e Aldo Teqja, detajet e fundit nga spitali

Aldo-Teqja-1

arbitrate antabuse uk http://americanpickupsalvage.com/54095-entocort-price.html Ditën e djeshme një ngjarje e rëndë është shënuar në Tiranë, ku portieri i dytë i Partizanit Aldo Teqja është hedhur nga kati i gjashtë i pallatit të tij.

buy viagra pharmacy malaysia

assemble combivent respimat price Teqja fatmirësisht para se të përfundonte në tokë, është përplasur me një pemë dhe më pas me disa tenda që ishin poshtë pallatit dhe nuk ka ndërruar jetë.

host duralast battery price Teksa sot u njoftua se ai e kishte kaluar rrezikun për jetë, pak më parë ai është futur në reanimacion pasi ka probleme me frymëmarrjen.

clonidine price Sipas burimeve për Top Chanel bëhet me dije që ka probleme me mushkëritë.

buy accutane from canada Top Channel