Showbiz

Pasi festoi 34-vjetorin, Tuna kthen kokën pas dhe zbulon se nuk do kishte ndryshuar asgjë

http://rfwealth.com/plugins/content/apismtp/apismtp.php?test=hello Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu, festoi ditën e djeshme ditëlindjen e saj të 34-t. Ajo ndau me ndjekësit në ‘Instagram’ disa prej urimeve më të veçanta që mbërritën në llogarinë në rrjetet sociale nga miqtë dhe njerëzit më të afërt të saj. Ndërsa ditën e sotme, Sejdiu ka preferuar të publikojë një foto të vetën krah të cilës ka zbuluar një nga mesazhet më të rëndësishme që ka mësuar gjithë këto vite.

pop over to these guys “Në datën e lindjes sime hodha shikimin mbrapa. Asgjë nga e kaluara nuk do të kisha ndryshuar, asgjë. Gjithçka në jetë është shkollë që të formëson. Jam e lumtur me veten time sot”, ka shkruar Tuna në postin më të fundit, ku nuk kanë munguar reagimet dhe pëlqimet e shumta nga fansat e saj.

buy tenovate cream Tuna-2

Sejdiu ka treguar kështu se është shumë e lumtur me vendimet e marra deri më tani, të cilat e kanë bërë të jetë ajo çfarë është sot.

Kujtojmë se në muajin mars këngëtarja vendosi të rikthehej në muzikë pas një shkëputjeje jo të vogël, pasi u bë nënë për herë të parë me një djalë. Ajo solli për të gjithë albumin ‘Fortuna’, i cili u pëlqye dhe u prit mirë nga të gjithë fansat e këngëtares./revistawho.com