Showbiz

Pas suksesit me ‘Columbiana’, Tayna dhe Phenom jo më miq (FOTO)

Tayna-13

http://sirithaispa.co.nz/make-an-appointment-2/ Tayna dhe Don Phenom ishin një binom suksesi vitin e kaluar me “Columbiana”.

go to this website Për Taynën, kënga ishte padyshim një ogur i mirë për karrieren së suksesshme në muzikë që u pasua më shumë hite të tjera. Sot, një vit pas atij suksesi, duket gjërat nuk shkojnë mirë mes reperes dhe Don Phenom.

tenvir buyurmak ne demek pho-300x267

Të paktën kështu duket në rrjete sociale ku dy këngëtarët nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram. Përtej këtij fakti, përgjatë këtij viti ata kanë përformuar pothuajse në të njëjtat koncerte, megjithatë prej kohësh ata nuk kanë dhënë asnjë shenjë miqësie mes tyre.