Showbiz

Pas daljes nga burgu, Stresi ndahet nga gruaja?

http://investingmediasolutions.com/d/EvZ4ldcRAWg Arkimed Lushaj (Stresi) dhe Kejsi nuk ndiqen më në rrjete sociale dhe bashkëshortja e tij e ka hequr mbiemrin Lushaj nga profili i saj.

http://eldoradofloor.com/amoxicillin Stresi-2

skinoren cream price in kuwait Pas daljes nga burgu, Kejsi Lushaj e priti me padurim bashkëshortin e saj, Stresin. Të dy u panë në momente romantike pranë njëri-tjetrit, dhe duket se po e shijonin periudhën bashkë, pas një pauze të gjatë.

Por, duket se midis tyre ka diçka që nuk shkon, pasi të dy nuk ndiqen më në rrjete sociale. Në profilin e bukuroshes, binte në sy edhe mbiemri Lushaj që ajo e kishte të vendosur tek të dhënat e saj, por duket se Keisi e ka fshirë. Keisi heq mbiemrin Lushaj nga profili.

Stresi-3

Pas deklaratave të pafundme të dashurisë që Kejsi i bënte reperit, nuk dihen arsyet e ndarjes, porn ë postimin e fundit ajo ka bashkëngjitur dhe një shprehje dyshuese.

“Jepi dhuratën e mungesës atyre që nuk e vlerësojnë prezencën tënde,”- shkruan Kejsi.

Stresi-4

Ndërsa Stresi ka vazhduar me postimet e zakonshme, bashkë me miqtë e tij të ngushtë. Mbetet për t’u mësuar e vërteta, vetëm nëse çifti do të reagojë lidhur me këto fakte! /Dosja.al