Showbiz

Oni Pustina i jep fund epokës së beqarit në rrjetet sociale, publikon videon nga familja që ka krijuar

you can look here Oni Pustina është një nga figurat më të dashura të ekranit shqiptar dhe i adhuruar nga shumë vajza për pamjen e tij. Modeli dhe aktori i njohur, së fundmi ishte pjesë e sezonit të radhës të ‘Dua të të bëj të lumtur’ si një nga gazetarët që transmetonte mesazhet dhe ndiqte historitë, duke u rikthyer kështu në ekran për një sezon të tërë.

Recommended Site oni

zithromax buy canada Siç edhe mund ta dini, Oni është i martuar me balerinën Linda Poda dhe është baba i një vajze. Bukuroshi i ekranit është shumë i rezervuar për jetën private dhe kjo vihet re dukshëm, pasi fotot e tij me familjen janë shumë të rralla.

Oni

Megjithatë me rastin e ditëlindjes së vajzës së tij, e cila dje ka festuar 4-vjetorin e lindjes, ai ka publikuar një video nga festa dedikuar së voglës. Oni shfaqet teksa i dhuron së bijës një puthje, ndërsa Linda e mban në krah duke pritur momentin e fikjes së qirinjve. Me këtë video Oni i dha fund epokës së jetës prej beqari që prezantonte në rrjetet sociale. Prej vitesh që ka krijuar familjen e re në Tiranë, ky është momenti që ai publikon me fakte se sa baba dhe bashkëshort i lumtur që ndjehet./Panorama Plus