Showbiz

Olti Curri tallet keq me Edi Ramën: Kur ndërron dorën, dhe bëhesh gips

EECB1BA5-4D7C-4459-96F1-3B6D64609C05

imp source Momenti “kaps” I kryeministrit Edi Rama në Opinion nuk mund ti shpëtonte opinionit publik e për më tepër blogerit Olti Curri.

http://theblondelatte.com/2018/09/rise-above-distractions/ Përmes një postimi në Facebook, Curri nuk kursen ironinë dhe humorin.
“Kur ndërron dorën…dhe bëhesh gips”, shkruan ai mbi video.

aciclovir tablets uk side effects 65897015-AB67-4D69-A606-EFFC685A1C34

Kryeministri Rama bëri reagimin që po bën xhiron e rrjetit teksa gazetarët e ftuar në Opinion e pyetën për foton me të fortin e Elbasanit, Ardian Çapja, në hotelin e këtij të fundit. /Syri.net

https://www.instagram.com/p/B8ha7zPl074/?igshid=1kzirc025qsnz