Showbiz

Në karantina të ndryshme, Afrona i dedikon këto fjalë Bleros me momentet e tyre më të bukura

Afrona

purchace Proscalpin online http://ssepempower.org/wp-content/plugins/essential-addons-for-elementor-lite/assets/social-feeds/moment.js?ver=1.0 Ndonëse shumica e personazheve të njohur të ‘showbiz-it’ shqiptar, janë vetizoluar pranë më të dashurve të tyre, duket se Afrona dhe Blero janë larg njëri-tjetrit këtë periudhë.

get accutane canada Ka qenë Afrona ajo e cila ka publikuar disa foto krah këngëtarit, duke i treguar se e ka marrë shumë malli.

“Më mungon zemër”, shkruan Dika krah fotos ku nuk ka munguar dhe komenti i Bleros, i cili i ka pohuar se i mungon dhe e do shumë.

Dyshja kanë udhëtuar shpeshherë në destinacione të ndryshme, megjithatë ata kanë treguar dhe se puna e Afronës ka bërë që herë pas here të jenë larg njëri-tjetrit.

Siç duket çifti do të duhet të presë deri në hapjen e kufijve për t’u bërë sërish bashkë./revistawho.com