Showbiz

Ndodhet në Turqi me familjen, Arbana Osmani për Eduart Grishajn: “Më mungon”

can u buy neurontin online Çdo ditë e më tepër moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj afrohen më tepër me njëri tjetrin. Kjo na bën të mendojmë se ndoshta shumë shpejt dyshja do ta konfirmojë hapur romancën e tyre.

http://mattmcguire.ca/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://mattmcguire.ca/salesforce/getting-mavensmate-github-salesforce-to-all-play-nicely/ Arbana ndodhet për momentin me pushime në Turqi ku ka marrë me vete familjen e saj duke bërë kështu që të jetë disa ditë larg Eduartit me të cilin ndan një pjesë të mirë të ditës.

6BC11EE9-C52B-4F72-BF19-972AA80DE214

Megjithatë mallin e ka shprehur edhe publikisht duke i shkruar atij në foton e fundit që ka postuar se i mungon shumë.

“Më mungon”- i shkruan Arbana ndërkohë që edhe ai ia ka kthyer duke i thënë: “Edhe ti mua”.