Stil

Ndjekësit kryqëzojnë Victoria Beckham: Modelet e tua duken të sëmura, jepu të hanë!

Vic-1

http://riovalleymontessori.com/?author=3 Ndjekësit e së famshmes Victoria Beckham, e cila është mjaft potente në industrinë e modës, kanë reaguar mjaft keq pas imazheve të fundit që kjo e fundit ka publikuar në Instagram.

cytotec generic Ajo është akuzuar se në vend të veshjeve, në fakt po promovon modele që në fakt duken si të sëmura dhe anoreksike, gati gati si skelet.

propecia canada Vic-2

45-vjeçarja, Beckham ndau disa foto nga linja e fundit e veshjeve të saj, por në vend që vëmendjen ta merrte fustani, e ka marrë pamja e modeles. Komentet kanë qenë të shumta, ku i kërkonin Victorias që të kujdeset për modelet e saj.

Një ndjekës i shkruante: “Të lutem jepi të hajë modeles, ajo duket e sëmurë”. Ndërsa një tjetër pohonte: “E pëlqej punën tënde, por më vjen keq që ti promovon këtë trup që duket si skelet. #ushqemodelet (#feedthemodel)sepse ajo do të vdesë nëse nuk ha vaktin tjetër.

Vic-3

Sa keq të shohësh sesi një ikonë si ju promovon modele që duken të sëmura”.

Kjo nuk është hera e parë që Victoria përballet me kritika të ashpra për zgjedhjen e modeleve të saj, të cilat duken tepër të holla./revistawho.com

Vic-4