My STORY

Modelja e famshme zbulon lidhjen e saj me një femër: Nuk jam e turpëruar për atë që ndjej

anchor Ajo është një nga fytyrat më interesante të industrisë së modës dhe po aq e përfolur për jetën e saj, sidomos pasi pranoi se është biseksuale.

moved here Tani Cara Delevingne ka zbuluar për publikun se ajo është njeri më i mirë kur është e dashuruar.

retin a cream uk 17943960-7416847-image-a-47_1567361807559-600x553

Modelja ka pranuar së fundmi se ajo është çmendurisht e dashuruar me të dashurën e saj Ashley Benson, teksa ka pozuar në një set tepër të veçantë për revistën ELLE.

17943958-7416847-image-a-46_1567361737336-600x821

Cara u shpreh: “Nuk dua të jem më kaq e mbyllur rreth jetës sime, që njerëzit të mendojnë se ka diçka që më vjen turp. Por nuk kam qenë në ndonjë lidhje ku gjërat kanë qenë kaq shumë publike”.

Cara-2

Modelja 27, vjeçare e cila tani po zhvillon një karrierë si aktore, u tregua mjaft e hapur për jetën e saj.

17943962-7416847-image-a-45_1567361731768-600x800

Në intervistë bukuroshja britanike tha se është në lidhje me Ashley qysh nga maji i vitit 2018. Dhe duket se është tepër e lumtur dhe e qetë për t’i treguar gjërat ashtu siç ajo i ndjen./ revistawho.com