My STORY

Meghan dhe Harry, si rrallë herë ndajnë detaje për vogëlushin e tyre

Meghan-1

http://rnc.co.nz/2016/05/why-do-some-people-succeed-at-weight-loss-while-others-do-not/ see it here Princ Harry dhe Dukesha e Sussex, Meghan Markle u bënë prindër për herë të parë gjashtë muaj më parë kur në jetë erdhi djali i tyre Archie Harrison.

suhagra force price Janë shumë të pakta momentet kur çifti mbretëror flet për vogëlushin e tyre dhe këtë herë ata kanë dhënë më shumë detaje për Archie.

Ata zbuluar se djali i tyre ka filluar të ecë këmba-doraz nëpër shtëpi madje vogëlushit i kanë dalë dy dhëmbët e para.

Zgjedhja e Meghan dhe Princ Harryt është që ta mbajnë vogëlushin e tyre larg syrit të mediave për të shmangur kështu abuzimet me figurën e Archie.