Wedding Story

Martohet biznesmeni shqiptar, Flor Mumajesi ‘e djeg’ në dasmën luksoze (VIDEO+ FOTO)

Flori-1
Flor Mumajesi është rikthyer për të gjithë ata që ja kanë ndjerë mungesën dhe ka zgjedhur dasmën e biznesmenim me origjinë nga Kosova për të rinisur punën e tij.
Një dasmë gjigande, organizuar me gjithçka luksoze ishte dasma e organizuar mbrëmë, e biznesmenit Kosovar, Petrit Kllokoqi.
E veçanta e kësaj ceremonie, e cila kishte një atmosferë të jashtëzakonshme ishte dhe pjesmarrja e artistit të mirënjohur shqiptar, Flor Mumajesit, që prej kohësh i mungonte skenës.
Ai ka zgjedhur të këndojë në dasmën e mikut të tij, biznesmenit Petrit Kllokoqi duke ndezur atmosferën, me këngët e tij dhe rikthimin e fuqishëm.