Showbiz

Kunatat bashkë në të njëjtin projekt, Jonida Maliqi bëhet pjesë e emisionit të Bora Zemanit

model diclofenac gel bp price flexeril prescription fine-tune Së shpejti do të fillojë emisioni më i ri mbi modën. “Albanian Designers Competition” do të vijë për herë të parë në Shqipëri dhe do të moderohet nga Bora Zemani.

buy provigil nz

http://broconerd.com/72284-buy-stablon.html print Jon-2

augment http://elmwoodtalent.com/58779-arcoxia-canada.html Por ajo që nuk dinim është se pjesë e këtij projekti televiziv do jetë edhe Jonida Maliqi e cila si një ikonë mode nuk mund të mungonte si një sy kritik.

devote advair diskus price Burime për “Iconstyle” kanë treguar se Jonida do të jetë pjesë e jurisë. Ajo do të zgjedhë mes konkurentëve veshjen më të bukur.

look at this now