Lajm!

Kobe Bryant ndërron jetë në një aksident me helikopter

8DC8865B-38E5-4C93-80A6-A68DCE3A65A7

buy Pregabalin india Legjenda e NBA, Kobe Bryant raportohet të ketë humbur jetën në një aksident ajror.

his response Helikopteri i tij privat, ku udhëtonte Bryant së bashku me 4 persona të tjerë, është rrëzuar në Calabasa, California, mëngjesin e kësaj të diele.

accutane 20mg price in pakistan Vdekja e 41-vjeçarit është konfirmuar nga TMZ, që bën me dije gjithashtu se aksidenti ks qenë fatal për të gjithë personat në bordin e helikopterit.

Arsyeja e rrëzimit të mjetit të transportit është në hetim e sipër dhe më shumë detaje priten të dalin në minutat në vazhdim.

Bryant, një ikonë e NBA dhe e ekipit të LA Lakers, lë pas gruan e tij Vanessa dhe katër vajzat Gianna, Natalia, Bianca dhe të sapolindurën Capri.