Showbiz

Ka veshur tangat nga koka? ”Lolita” tallet keq me veshjen e Eli Farës

Check This Out Këngëtarja e njohur, Eli Fara ka rënë sot pre e ironisë dhe talljes së faqes së famshme “Lolita”. Shkak për ta bërë personazhin e ditës Elin, është bërë një foto ku artistja shihet të ketë veshur këtë fustan të çuditshëm gjatë një darke me miq.

http://regionerate.com/wp-config.php______ Eli-Fara-2

badam rogan oil price in pakistan “Kur merr kuptim shprehja “T’i heq brekët nga koka”, ishte statusi që “Lolita” vendosi sipër fotos së këngëtares. Të menjëhershme ishin reagimet e ndjekësve, të cilët shprehnin habinë e tyre me fjalët: “Bravo, edhe bluzë- tanga nuk ishte parë deri më sot!” /Story.al