Stil

Irina Shayk i tregon Bradleyt se çfarë ka humbur!

http://mariasadventure.com/category/europe/netherlands/ Irina Shayk ka ngritur temperaturat me foton e postuar së fundmi, ku shfaqet me një palë bikini ngjyrë blu, shkruan Tch. Nuk ka kaluar shumë kohë që prej ndarjes nga Bradley Cooper dhe modelja 33 vjeçare ka shkaktuar një stuhi me këtë foto!

http://morganspropertyadvisors.com/our-team/