Showbiz

Gjithmonë në formë perfekte, Aurela Gaçe ndan pamje të 10 viteve më parë

Aurela

buy strattera Artistja e dashur e publikut shqiptar, Aurela Gaçe ka vendosur të ndajë mbrëmjen e sotme në llogarinë e saj në ‘Instagram’ disa video ku shfaqet duke kënduar 10 vite më parë. Ajo çfarë bie në sy janë format perfekte fizike të artistes, e cila ka veshur një fustan mjaft modern në ngjyrë të kuq dhe me një stil flokësh që e bën të duket mjaft ‘in’ për kohën.

check my source Komentet e fansave të Aurelës kanë qenë si gjithmonë pozitive, duke vënë në dukje faktin se zëri i artistes i kënaq gjithmonë./revistawho.com

https://www.instagram.com/p/B7RVjYpgWmY/?utm_source=ig_embed