Wedding Story

Foto nga dasma/ Martohet vajza e Shefqet Kastratit!

Kast-1

how to purchase dapoxetine Vajza e një prej biznesmenëve më të fuqishëm në Shqipëri, Shefqet Kastratit, i ka dhënë fund beqarisë. Xheni Kastrati dhe Dani Jashari, kanë bërë një dasmë të mrekullueshme.

is it safe to buy Clomiphene online uk Kast-8

cytotec prescription philippines Kast-9

Por në privatësi, pa bërë shumë bujë. Ashtu siç ka dëshirë Kastrati, larg vëmendjes së medias dhe larg publicitetit.

Kast-2

Kast-3

Por pak detaje nga ceremonia na i ka zbuluar Alketa Vejsiu pasi kompania e saj është marrë me organizimin e kësaj dasme.

Kast-4

Kast-5

I gjithë ambienti është i arreduar me ngjyra të lehta, dhe pafund lule natyrale.

Kast-6

Kast-7

Nusja ngjan e mrekullueshme, me një look dhe fustan modern. Nuk ma mbetet gjë tjetër veçse t’i urojmë lumturi çiftit./L.F-dritare.net