Showbiz

Foto/ Ish-burri bën diçka për Adrolën dhe do ju lërë pa fjalë

Adrola-1

his response Së fundmi, modelja ka publikuar një foto dhe vëmendjen e të gjithëve e ka marr një koment i ish-bashkëshortit, Adis i cili e ka quajtur Adrolen “Numër 1” nëpërmjet një emojie.

his explanation Adrola-2

zera food recycler buy Ndërsa Adrola ia ka kthyer: “Mami Toit”.

Adrola-3

Ndërkohë që Adis përsëri e ka cilësuar si “numër 1” ish-bashkëshorten e tij. /Gazeta Liberale