FOTOSTORY

FOTO/ Brenda ditëlindjes së Ira Seferit, Gaz Paja i bën surprizën e bukur

save http://thelinkmarketing.ie/26944-combigan-eye-drops-price.html Mbrëmjen e djeshme, bashkëshortja e Gaz Pajës, Ira Seferi ka festuar 25-vjetorin e ditëlindjes.

avert http://lwfmoney.com/19788-buy-ashwagandha-uk.html Ira-2

atarax uk Ajo sot ka ndarë disa nga fotot e eventit, duke veçuar momentet më të bukura. Çifti i njohur janë në pritje të ëmbël, dhe kanë zbuluar se vogëlushi do të jetë djalë.

forecast celebrex cost Ira-3

bactrim uk justify Duket se ditëlindja ishte një surprizë e organizuar nga Gazi, me miqtë e ngushtë dhe familjarë. Ambienti ishte arreduar me shumë shije dhe kryesonte më tepër ngjyra bojëqielli dhe krahët e engjëllit.

purchase generic isotretinoin online Ira-4

how to buy neurontin online Ira dhe Gazi janë në pritje të fëmijës së parë, ndaj krahët padyshim lidheshin me gjininë e bebit, i cili do të jetë djalë. Më poshtë mund të shihni disa nga fotot më të veçanta nga eventi.