Showbiz

Fjodora Fjora flet pa doreza, pranon se është në një lidhje

Fjo

Fjodora Fjora njihet nga publiku si një ndër gazetaret më të përgatitura të kulturës. Gjithashtu ajo është mjaft e rezervuar përsa i përket jetës private. Së fundmi gazetarja ka qenë e ftuar në emisionin “Glamour Zone”. Si rrallëherë Fjodora ka folur pa dorashka mbi jetën e saj private dhe çfarë po ndodh me atë aktualisht. E pyetur nga moderatorja, moderatorja pranon se është në një lidhje të komplikuar.

click to find out more Ester Bylyku: Aktualisht a je në një lidhje?

buy modafinil amsterdam Fjodora Fjora: Është e komplikuar (qesh)

arcoxia in germany Ester Bylyku: Nga anon pak më shumë, nga po-ja apo nga jo-ja?

Fjodora Fjora: Po.

Ester Bylyku: A je e lumtur me jetën tënde?

Fjodora Fjora: Jam e lumtur sepse jam prind, jam një njeri i kënaqur në gjërat që bëj dhe ndihem mirë. Më pëlqen, momenti, stadi në të cilin ndodhet jeta ime me pëlqen.

Para 5 vitesh Fjodora mori vendimin të birësonte djalin e saj Alteon dhe ka treguar gjithmonë se ai është prioriteti i saj.