FOTOSTORY

Eni Çobani tregon format e bëshme në plazh

http://insightsandoutlooks.com/wp-config.phpn Mos u habisni! Eni Çobani shfaqet ndryshe në këto ditë të nxehta vere. Jo si zakonisht, veshur me fustane serioze, avokatja këtë herë është shfaqur me rroba banjo në ngjyrë të zezë.

buy modafinil with paypal Eni-2

albenza in canada E qeshur, me një kapele në kokë, ajo shfaqet buzë detit.

Eni-3

“Gjërat përfundojnë, njerëzit ndryshojnë, po a e dini çfarë? Jeta vazhdon.”, është shprehur ajo. Nuk dihet se kujt ia drejton këtë mesazh avokatja, shkruan Dosja.al.

Eni-4

Nuk janë të pakta dhe komentet në drejtim të saj, ku qytetarët e komplimentojnë.