Stil

E veshur me “fustan diamanti”, prezantuesja e njohur nuk i le vend imagjinatës (FOTO)

http://govinnovators.com/2015/11/why-government-innovates/?share=twitter is it illegal to buy clomid online Prezantuesja e njohur, Maya Jama, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve teksa kaloi në tapetin e kuq në Londër për GQ Men Of The Year Awards.

Maya-Jama-13

Britanikja u shfaq e veshur me një fustan diamanti, i cili e nxirrte mjaft elegante dhe joshëse.

Maya-Jama-12

Ndërkohë mediat e huaja shkruajnë se Maya u takua edhe me ish- të dashurin me të cilin përfunduan lidhjen e tyre katër vjeçare.  Edhe pse mund të duket një moment pak delikat sharmi dhe buzëqeshja e saj nuk mungoi.