Showbiz

Dora e saj shkëlqen, Miriam Cani tregon unazën e martesës

scan arcoxia costo compare adapalene gel price in india Dashuria e tyre disa vjeçare u kurorëzua në martesë në maj të këtij viti.

where to order Pregabalin online

lady era uk deliver Çifti i artistëve aq shumë të pëlqyer nga publiku, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj e mbajtën ceremoninë e tyre private në Maldive nga ku u publikuan edhe pamjet dhe klipi i këngës ‘Duamë’.

buy avodart аllocate Miriam-2

buy arimidex uk report Vetëm një detaj na kishte shpëtuar nga dasma e tyre përrallore, që ishte unaza e martesës. Këngëtarja e ka treguar unazën në një postim në ‘Instagram’, në të cilën bie në sy guri që shkëlqen aq shumë.

more Albani dhe Miriami janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë që është djalë.