Showbiz

Do të përloteni kur të mësoni se në çfarë varfërie u rrit Xherdan Shaqiri

http://thefdew.com/83583-aziderm-cream-price.html trace http://www.amarillas.com.mx/36211-coumadin-price.html Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe.

zantac price Xherdan Shaqiri bashkë me familjen në të kaluaren jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë futbollisti i njohur.

pioneer https://filemakerexamples.co.uk/15649-rumalaya-forte-price.html Shaqiri-3

propranolol uk “Shtëpia jonë nuk kishte nxehje qendrore. Vetëm një oxhak të madh. Ishte një shtëpi shumë e vjetër në një fermë në Basel, ishte ashtu si ishte. As që më shkonte mendja për shtëpinë dhe kushtet e saj, ngrohesha vetë duke vrapuar si një budalla.

buy modafinil online nz Shaqiri-2

buy viagra uk next day delivery Vëllai im i madh ishte ai që ankohej më së shumti për të ftohtin, pasi që dhoma e tij ishte sipër, larg nga oxhaku. Ai detyrohej të mbulohej ndoshta me pesë batanije gjatë kohës së dimrit”, ka thënë Shaqiri në një deklaratë të sinqertë.

Ai, ka shtuar: “Zvicra është një vend i shtrenjtë për të gjithë, por ishte shumë më i vështirë për prindërit e mi sepse ata dërgonin para tek familjarët tanë që ishin në Kosovë”.

Shaqiri-1

Sot, Shaqiri është mbështetje e fuqishme për familjen dhe një ndër yjet e pa diskutueshëm të futbollit ndërkombëtar, shkruan “Kosovarja”.