Lajm!

DETAJET/ Zbulohet shkaku, pse u konfliktuan dy pronarët në Lezhë. Ja personi që u qëllua me armë

where can i buy phenergan online Detaje të reja nga sherri i mbrëmshëm në Lezhë, që përfundoi me një person të plagosur me armë zjarri. 

I plagosur mbeti Ardian Kola 37-vjeç, personi qe shihni ne kete foto. Ndërsa autori, sipas policise ende ne kerkim është Aleksandër Dedgjonaj.

Pol-2

“Panorama” meson se konflikti mes tyre nisi per nje vend parkimi. Shkak i sherrit qe me pas degjeneroi ne nxjerrjen e armes u be parkingu i makines, pasi te dy personat kishin dyqanet ngjitur ne nje objekt, prane Katedrales.

buy robaxin uk NGJARJA

Policia beri mbreme me dije se “Rreth orës 20:16, te spitali Rajonal Lezhë është paraqitur shtetasi A.K. vjeç 37, banues në Lezhë i plagosur lehtë në këmbë dyshuar nga armë zjarri.”

Autori i plagosjes është identifikuar si shtetasi Aleksandër Dedgjonaj, ndërsa policia është vënë në ndjekje të tij.

vidalista 60mg uk Njoftimi i policisë:

Policia identifikon autorin e plagosjes së 37 vjeçarit

Vijon ndjekja për kapjen e tij

Rreth orës 20:16, te spitali Rajonal Lezhë është paraqitur shtetasi A.K. vjeç 37, banues në Lezhë i plagosur lehtë në këmbë dyshuar nga armë zjarri.

Në vendngjarje në qytet Lezhë, kanë mbërritur menjëherë forcat policore ku nga hetimet paraprake kanë identifikuar si autor të dyshuar shtetasin A.D. ku punohet për kapjen dhe shoqërimin e tij.

Shkak i plagosjes dyshohet një konflikt i çastit i ndodhur për motive të dobëta.

Vazhdojnë hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.