Showbiz

Arbana Osmani dhe Xhensila Myrtezaj përqafuar kanë një mesazh për njëra-tjetrën (FOTO)

еlicit http://diserpong.co/95309-zitromax-costo.html http://distihogar.com/29114-arava-cost.html achieve TIRANË– Moderatorja Arbana Osmani ka takuar këngëtaren Xhensila Myrtezaj dhe kanë shkrepur një foto bashkë. Të buzëqeshura e përqafuar të dyja kanë vendosur të shprehin vlerësimin e ndërsjellë.

http://fuhsalumni.org/30307-buy-propecia-online.html value “Sa e bukur që është Xhensila Myrtezaj”,-shkruan moderatorja Arbana Osmani në një foto me Xhensilën.

render http://gr8wklytrades.com/33758-buy-premarin.html Arb-2

clonidine price xerox Ndërkohë nga ana tjetër, këngëtarja e ka shpërndarë foton dhe i kthen vlerësimin e saj Arbanës: “Sa e veçantë je Arabana Osmani”.

where can i buy cipro online Me sa duket midis dy personazheve shumë të pëlqyer të publikut paska një miqësi të mirë, dhe kanë vendosur të mos ngurojnë ta shprehin publikisht.

buy generic prednisone (R.L/Dosja.al)